fbpx

O HD PELLET

logo HD Pellet

Produkujemy ekologiczne kotły C.O. 5 kasy na pellet.  Zajmujemy się również dystrybucją piecyków wolnostojących na pellet firmy CADEL oraz żeliwnych kominków firmy KAWMET

Współpracujemy z  producentem obrotowych palników na pellet KIPI.

Jesteśmy specjalistami w produkcji kotłów centralnego ogrzewania. Doświadczenie jakie posiadamy umożliwia nam perfekcyjne dostosowanie wyrobów do norm jakości powietrza i europejskiego prawa o czystym powietrzu, a przede wszystkim do indywidualnych potrzeb Klienta.
Nasze kotły C.O. produkowane wyłącznie z atestowanej, wysokiej jakości blachy, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Produkcja naszych kołów opiera się na najnowszych osiągnięciach technologicznych z wykorzystaniem maszyn CNC i robotyki spawającej co zwiększa dokładność produktów i 100% powtarzalność wymiarów.

Oferujemy:
– dostosowanie produktów do indywidualnych wymogów Klienta,
– systemu sprzedaży ratalnej,
– serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego (nie zostawiamy klienta samego), a w przypadku awarii jednego z podzespołów nie odsyłamy klienta do producenta podzespołu.

Działamy zgodnie z normami:

Nasze kotły C.O zostały również poddane analizie ryzyka funkcjonowania pod kątem spełnienia warunków zawartych w Dyrektywach tzw. “Nowego podejścia” UE i opisane oznakowaniem CE, jako urządzenie bezpieczne w eksploatacji.kotły C.O.

 

Nasi partnerzy: