fbpx

HD Eco

Polecane przez kupujących:
4.7/5

Nowoczesny kocioł na pellet
HD Eco 16kW

HD Eco 16 kW to nowoczesny kocioł C.O. na pellet do ogrzewania mieszkań, domów i biur dla wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i wygodę w swoim życiu.

  • Dzięki zastosowaniu w pełni automatycznego obrotowego palnika polskiej produkcji KIPI ROTARY nie trzeba już martwić się o zapalanie i czyszczenie palnika. W palniku KIPI zastosowano innowacyjny mechanizm czyszczenia- obrotową komorę paleniskową i nadmuchową, dzięki czem palnika nie musisz czyścić w ogóle.
  • Zastosowanie zasobnika o pojemności 350l pozwala zapomnieć o dorzucaniu do kotła nawet do 2 tygodni.
  • Najnowszej generacji sterownik ecoMax 350P zapewnia wysoką wydajność kotła i oszczędność paliwa nawet do 40% względem poprzedniego źródła ciepła. Jest prosty i intuicyjny w obsłudze, można go również rozbudować o dodatkowe moduły (np. wi-fi). W opcji dodatkowej możliwy jest sterownik ecoMax 920.
  • Konstrukcja kotła HD ECO 16kW pozwala na niemal nieograniczone możliwości aranżacji pomieszczenia na kocioł- zasobnik może stać z prawej lub lewej strony, a nawet kilka metrów od korpusu kotła.
program czyste powietrze

Kocioł HD Eco 16 kW spełnia wymagania 5 klasy PN-EN 303-5:2012 oraz Rozporządzenia Komisji (UE) 2015/1189 w sprawie wykonania Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady Europy 2009/125WE w odniesieniu do wymogów dotyczących ekoprojektu.

HD Eco 16kW 5 klasa i ecodesign
hd eco 16 kW nowoczesny kocioł na pellet
hd eco klasa energetyczna A+
Kocioł pelletowy HD ECO 16kW  posiada klasę efektywności energetycznej  A+,  czyli najwyższą możliwą do uzyskania dla kotłów niebędących urządzeniami kondensacyjnymi. Daje to użytkownikowi gwarancję że ma do czynienia z urządzeniem ekologicznym i energooszczędnym.