Węgorzewo
+48 534 766 520
biuro@hdpellet.pl

USŁUGI

Instalacja i modernizacja kotłów C.O.

Nawet najnowocześniejsze urządzenia grzewcze nie będą działać prawidłowo, jeśli nie zostaną profesjonalnie zamontowane. Tylko wtedy gwarantują pełną efektywność grzewczą i niezawodność działania w kolejnych latach użytkowania.

Pomagamy w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań oraz zajmujemy się projektowaniem całej instalacji od podstaw.

 

Wymiana Kotłów C.O

  • Zajmujemy się montażem, wymianą starych kotłów na nowe. Modernizujemy kotłownie wedle zapotrzebowania. Przerabiamy stare układy grzewcze na nowoczesne. Na nasze usługi dajemy gwarancje.

Usługi związane z instalacją centralnego ogrzewania.

  • Wymiana oraz montaż nowej instalacji centralnego ogrzewania.
  • Konserwacja i modernizacja instalacji centralnego ogrzewania.
  • Wymiana urządzeń grzewczych.
  • Kompletny montaż nowej instalacji centralnego ogrzewania w domkach jednorodzinnych i mieszkaniach.

Wybór materiału i systemu dostosowujemy indywidualnie do oczekiwań klienta.

Kontakt z Działem Doradztwa Technicznego
hd pELLET- PMPY CIEPŁA
+48 570-141-780

Instalacja pomp ciepła

Jeśli zdecydowałeś się na zastosowanie tej formy ogrzewania w swoim budynku i wybrałeś już rodzaj urządzenia, pora na zakup konkretnego modelu oraz na montaż.W naszej ofercie znaleźć można powietrzne pompy ciepła – zaawansowane technologicznie urządzenia grzewcze polskiej produkcji. Kupując naszą pompę, płacisz nie tylko za urządzenie, ale także za 5-letnią gwarancję oraz profesjonalny serwis i doradztwo. Oferujemy także usługi instalacyjne – montaż pompy ciepła w województwie warmińsko-mazurskim realizowany jest przez przez nasz zespół doświadczonych instalatorów. 

Zakup i instalacja pompy ciepła to duża inwestycja, więc warto dokonać rozsądnej i przemyślanej decyzji. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Chętnie udzielimy konsultacji i porad na temat doboru urządzenia, a także odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące konkretnych modeli pomp CELLA. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt z Działem Doradztwa Technicznego
hd pELLET- PMPY CIEPŁA
+48 570-141-780