Węgorzewo
+48 534 766 520
biuro@hdpellet.pl

HD Eco

Nowoczesny kocioł na pellet HD ECO 16 kW

HD Eco 16 kW to nowoczesny kocioł C.O. na pellet do ogrzewania mieszkań, domów i biur dla wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i wygodę w swoim życiu.

  • Dzięki zastosowaniu w pełni automatycznego obrotowego palnika polskiej produkcji KIPI ROTARY nie trzeba już martwić się o zapalanie i czyszczenie palnika. W palniku KIPI zastosowano innowacyjny mechanizm czyszczenia- obrotową komorę paleniskową i nadmuchową, dzięki czem palnika nie musisz czyścić w ogóle.
  • Zastosowanie zasobnika o pojemności 350l pozwala zapomnieć o dorzucaniu do kotła nawet do 2 tygodni.
  • Najnowszej generacji sterownik ecoMax 350P zapewnia wysoką wydajność kotła i oszczędność paliwa nawet do 40% względem poprzedniego źródła ciepła. Jest prosty i intuicyjny w obsłudze, można go również rozbudować o dodatkowe moduły (np. wi-fi).
  • Konstrukcja kotła HD ECO 16kW pozwala na niemal nieograniczone możliwości aranżacji pomieszczenia na kocioł- zasobnik może stać z prawej lub lewej strony, a nawet kilka metrów od korpusu kotła.
Nowoczesny kocioł na pellet HD Eco16 z obrotowym palnikiem KIPI
HD Eco 16kW 5 klasa i ecodesign
hd eco 16 kW nowoczesny kocioł na pellet
Kocioł HD Eco 16 kW spełnia wymagania 5 klasy PN-EN 303-5:2012 oraz Rozporządzenia Komisji (UE) 2015/1189 w sprawie wykonania Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady Europy 2009/125WE w odniesieniu do wymogów dotyczących ekoprojektu.

REGULATOR POGODOWY ecoMAX350P

Regulator pogodowy steruje pracą kotła na paliwo stałe z wykorzystaniem optycznego czujnika jasności płomienia. Kontroluje proces spalania w kotłach i palnikach pelletowych, pogodowo steruje obiegiem CO i  CWU. Współpraca z termostatem pokojowym zapewnia komfort utrzymania temperatury w ogrzewanym pomieszczeniu. Intuicyjna i prosta obsługa, system „TOUCH&PLAY” oraz wyświetlacz, na któym wyświetlane są informacje w postaci czytelnych ikon, modulacja mocy wentylatora, detekcja jasności pólmienia, sterowanie pompą CO i CWU, zapalarką oraz podajnikiem paliwa, sygnalizacja alarmów i ochrona STB, system inteligentnego menu, w którym elementy niepodłączone są nieaktywne (niewidoczne).

Moc: 16kW


Maksymalna temperatura pracy: 90 st.C


Pojemność wody: 80l


Minimalny ciag kominowy: 22Pa


Przyłącze instalacji: 1 1/2″


Przyłącze komina: 159mm


Masa kotła: 300kg


Objętość zasobnika: 350l


Szerokość: 48cm


Szerokość zasobnika: 60cm


Głębokość: 58cm


Wysokość:


Kocioł HD Eco 16kW może pracować za równo w układzie otwartym jak i zamkniętym!


Panel pokojowy ecoSTER200

Panel pokojowy ecoSTER TOUCH

 


Moduł internetowy ecoNET300

 Moduł ecoLAMBDA+ SONDA LAMBDA


iNTERFEJS KOMUNIKACYJNY ecoLINK


CZUJNIK POKOJOWY CT7


CZUJNIK POGODOWY CT4P/6P


CZUJNIK SPALIN


OPTYCZNY CZUJNIK PŁOMIENIA